welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants aliazh zink Krishtlindjeve, Alloy zink, with Lino, Krishtlindjet Bell, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 6x14x5.50mm, : 1.5mm, 760PC/KG, KG

 • No Item:130507142812
 • Size:6x14x5.50mm
 • Blera:303 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 760PC/KG
 • Çmimi:US$ 11.64 /KG

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Krishtlindjet Bell
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.