welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants aliazh zink Krishtlindjeve, Alloy zink, Santa Claus, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 19x32.50x2mm, : 3.2mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:121108174401
  • Size:19x32.50x2mm
  • Blera:318 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

  • Vrima: 3.2 MM
  • Pesha: 320.00 G
  • Formë: Santa Claus

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.