welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Moda karficë bizhuteri, Alloy zink, Round Flat, asnjë, e bardhë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 61x9mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120429171952
  • Size:61x9mm
  • Blera:315 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
Ulje Sasia Çmimeve(US $Qese)
1-19 20-60 60+
4.22 3.52 3.34

Product Details

  • Pesha: 265.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.