welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pearl ujërave të ëmbla karficë, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, with Predhë & Alloy zink, Pemë, e bardhë, 54x48x9mm, PC

  • No Item:120319151009
  • Size:54x48x9mm
  • Blera:355 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 3.66 /PC

Product Details

  • Pesha: 11.60 G
  • Formë: Pemë
  • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.