welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Zink Alloy Vendosja, Alloy zink, Kullë, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 9.50x13x10mm, : 5mm, 200PC/Qese, Qese

  • No Item:130507143613
  • Size:9.50x13x10mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:200PC/Qese
  • Çmimi:US$ 12.3 /Qese

Product Details

  • Vrima: 5 MM
  • Pesha: 520.00 G
  • Formë: Kullë
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.