welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink, Daulle, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 14x14x11mm, : 7mm, : 2.5mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:130425184948
  • Size:14x14x11mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 20.49 /Qese

Product Details

  • Vrima: 7 MM
  • Diametër të brendshëm: 2.5 mm
  • Pesha: 430.00 G
  • Formë: Daulle
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.