welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Alloy zink, Pjatë filxhani, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 15.50x15.50x8mm, : 5.5mm, : 2mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:130425184535
  • Size:15.50x15.50x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 20.49 /Qese

Product Details

  • Vrima: 5.5 MM
  • Diametër të brendshëm: 2 mm
  • Pesha: 360.00 G
  • Formë: Pjatë filxhani
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.