welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy Box kapje, Alloy zink, Bowknot, ngjyrë platin praruar, 3-fije floku, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 13.50x9.50x7mm, : 0.8, 1.5mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120604151047
 • Size:13.50x9.50x7mm
 • Blera:306 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 0.8, 1.5 MM
 • Pesha: 200.00 G
 • Formë: Bowknot
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: 3-fije floku

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.