welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Zink Alloy Kafshëve, Alloy zink, Ngjyra antike argjendi praruar, i uritur, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 18x36x3.50mm, : 2.5mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:130612101541
  • Size:18x36x3.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 39.03 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2.5 MM
  • Pesha: 420.00 G
  • Formë: Kafshë
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
  • Efekt: i uritur

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.