welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Zink Alloy Kafshëve, Alloy zink, Lepur, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 21x15x2mm, : 2x3mm, 94PC/KG, KG

  • No Item:130607110756
  • Size:21x15x2mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:94PC/KG
  • Çmimi:US$ 16.65 /KG

Product Details

  • Vrima: 2X3 MM
  • Pesha: 1000.00 G
  • Formë: Lepur
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.