welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Skull Alloy zink, Kafkë, Ngjyra antike argjendi praruar, smalt & me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 52.50x46.50x11mm, : 5x6.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130424094233
 • Size:52.50x46.50x11mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 8.35 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5X6.5 MM
 • Pesha: 167.00 G
 • Formë: Kafkë
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.