welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Alloy zink Kafshëve, Bear, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 12x13.50x6mm, : 1.5mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:130301163123
 • Size:12x13.50x6mm
 • Blera:306 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 4.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 200.00 G
 • Formë: Bear
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.