welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Alloy zink Kafshëve, Peshk, Ngjyra antike argjendi praruar, vrimë e madhe, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 56x22x10mm, : 4mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130120154407
 • Size:56x22x10mm
 • Blera:309 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.76 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4 MM
 • Pesha: 80.00 G
 • Formë: Peshk
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar
 • Efekt: vrimë e madhe

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.