welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Alloy zink Kafshëve, Peshk, Ngjyra antike argjendi praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 14.40x19.70x6.80mm, : 2mm, 175PC/KG, KG

  • No Item:130114170513
  • Size:14.40x19.70x6.80mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 175PC/KG
  • Çmimi:US$ 11.64 /KG

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 1000.00 G
  • Formë: Peshk
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.