welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy gjerdan bizhuteri, Alloy zink, with Hekur & Akrilik, Shape Wing, ngjyrë ari praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 66x33.50x5mm, :23.5Inç, 23.5Inç,

 • No Item:121231093239_879
 • Size:66x33.50x5mm
 • Blera:543 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 2.18 /Fije floku

Product Details

 • Length: 23.5Inç
 • Pesha: 42.70 G
 • Formë: Shape Wing
 • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.