welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bizhuteri Wood Set Box, Dru, with Cowhide & Velveteen & Alloy zink, Drejtkëndësh, ngjyrë ari praruar, asnjë, verë e kuqe ngjyra, 24x12x7.5cm, PC

  • No Item:130528204401
  • Size:24x12x7.5cm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 27.08 /PC

Product Details

  • Pesha: 1700.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: verë e kuqe ngjyra
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.