welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads druri, Rondelle, i lyer, asnjë, ngjyrë kafe, 5.5x3.5mm, : 1.5mm, 14700PC/Qese, Qese

 • No Item:130513164201
 • Size:5.5x3.5mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 14700PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.69 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: ngjyrë kafe
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.