welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Beads druri, Round, asnjë, vrimë e madhe, ngjyra origjinale, 24mm, : 5mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:130418105305
 • Size:24mm
 • Blera:302 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Discount:25%
 • Çmimi:US$ 2.69  US$ 2.02/Qese

Product Details

 • Vrima: 5 MM
 • Pesha: 450.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: ngjyra origjinale
 • Efekt: vrimë e madhe

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.