welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Beads druri, Kub, i lyer, asnjë, i verdhë, 8mm, : 2.5mm, 1945PC/Qese, Qese

 • No Item:130106164026_396
 • Size:8mm
 • Blera:303 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 1945PC/Qese
 • Discount:25%
 • Çmimi:US$ 3.18  US$ 2.38/Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Kub
 • Ngjyrë: i verdhë
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.