welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Beads druri, Daulle, i lyer, asnjë, purpurtë drita, 10x15mm, : 3mm, 3840PC/Qese, Qese

 • No Item:130106164026_609
 • Size:10x15mm
 • Blera:310 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 3840PC/Qese
 • Discount:25%
 • Çmimi:US$ 3.18  US$ 2.38/Qese

Product Details

 • Vrima: 3 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Daulle
 • Ngjyrë: purpurtë drita
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.