welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Beads druri, Round, i lyer, vjollcë, 20mm, : 4mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120912180411
 • Size:20mm
 • Blera:331 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Discount:25%
 • Çmimi:US$ 1.47  US$ 1.1/Qese

Product Details

 • Vrima: 4 MM
 • Pesha: 220.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: vjollcë
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.