welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore White Shell, Flutur, natyror, e bardhë, approx 21.5x20x4mm, : 6x3mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120316101842
 • Size:approx 21.5x20x4mm
 • Blera:304 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 12.2 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6X3 MM
 • Pesha: 35.00 G
 • Formë: Flutur
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.