welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cord Wax, vjollcë, 1mm, :80Oborr, PC

  • No Item:120821175840
  • Size:1mm
  • Blera:581 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 0.89 /PC

Product Details

  • Length: 80Oborr
  • Pesha: 81.60 G
  • Ngjyrë: vjollcë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.