welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bracelets Mbijetese, Cord Wax, multi-colored, 14x7mm, :7.5Inç, 7.5Inç,

  • No Item:120823161316
  • Size:14x7mm
  • Blera:591 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 0.8 /Fije floku

Përshkrim

Zgjidh atë që ju mund të merrni një approx mbijetesa paracord 3.8 metër të gjatë dhe mund të mbajnë peshë rreth 200 kg

Product Details

  • Length: 7.5Inç
  • Pesha: 13.90 G
  • Ngjyrë: multi-colored

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.