welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Organike Gjerdan Glass Display, Glass Organike, with Cord najlon, Shape Tjera, asnjë, i tejdukshëm, asnjë, 40x220x3mm, 20PC/Qese, Qese

  • No Item:130511184128
  • Size:40x220x3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Qese
  • Çmimi:US$ 14.35 /Qese

Product Details

  • Pesha: 480.00 G
  • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.