welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Velveteen Gjerdan Display, with Karton, Bust, asnjë, e zezë, 166x192x90mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:130511181712
  • Size:166x192x90mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 5PC/Qese
  • Çmimi:US$ 14.09 /Qese

Product Details

  • Pesha: 555.00 G
  • Formë: Bust
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.