welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Çanta kyçe, Velveteen, Shalqi, asnjë, i kuq, 160x90mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130116151410
  • Size:160x90mm
  • Blera:311 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 5.81 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 171.00 G
  • Formë: Shalqi
  • Ngjyrë: i kuq

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.