welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Çanta kyçe, Velveteen, Shape Tjera, asnjë, i verdhë, 110x110mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130116151208
  • Size:110x110mm
  • Blera:304 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 4.77 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 125.00 G
  • Ngjyrë: i verdhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.