welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bag Moda, Velveteen, Kuletë, asnjë, e gjelbër, 110x205mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130330090602
  • Size:110x205mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 7.08 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 200.00 G
  • Formë: Kuletë
  • Ngjyrë: e gjelbër

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.