welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Display Velveteen byzylyk, with Letër & Dru, Raft, asnjë, e zezë, 347x260x173mm, : 10x15mm, PC

  • No Item:130607192509
  • Size:347x260x173mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 6.37 /PC

Product Details

  • Vrima: 10X15 MM
  • Pesha: 1414.00 G
  • Formë: Raft
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.