welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Display Velveteen byzylyk, with Dru, Shkallë, asnjë, e zezë, 350x270mm, 3PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120412153017
  • Size:350x270mm
  • Blera:410 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3/Shumë
  • Çmimi:US$ 16.14 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 3400.00 G
  • Formë: Shkallë
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.