welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
30%

Twist Bugles rruaza farë Glass, Seed Glass Beads, Tub, kthesë, 2x9mm, : 1mm, Qese

 • No Item:120827142552
 • Size:2x9mm
 • Blera:471 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:30%
 • Çmimi:US$ 0.55  US$ 0.39/Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 450.00 G
 • Formë: Tub
 • Efekt: kthesë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.