welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Bruz, Bruz Natyrore, Lot, i lyer, asnjë, e gjelbër, 30x41x11mm, : 2.5mm, 40PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130523162424
  • Size:30x41x11mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:40PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2.5 MM
  • Pesha: 760.00 G
  • Formë: Lot
  • Ngjyrë: e gjelbër
  • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.