welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Bruz, Bruz sintetike, Trapez, asnjë, asnjë, kuq pak portokalli, 21x25x5mm, : 1.2mm, 10Sets/Shumë, 6pcs/set, Shumë

  • No Item:130522175357
  • Size:21x25x5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Sets/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.93 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1.2 MM
  • Pesha: 210.00 G
  • Formë: Trapez
  • Ngjyrë: kuq pak portokalli

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.