welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Bruz, Bruz Mozaiku, Trapez, sintetik, asnjë, e gjelbër, 29x40x11mm, : 2mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130510104034
 • Size:29x40x11mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 850.00 G
 • Formë: Trapez
 • Ngjyrë: e gjelbër
 • Vepra artizanale: sintetik

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.