welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Bruz, Bruz sintetike, with Tunxh, Lot, ngjyrë platin praruar, nxihem, bruz blu, 34x43x9mm, : 4x7mm, 20PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130507111714
 • Size:34x43x9mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 4X7 MM
 • Pesha: 320.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: bruz blu
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: nxihem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.