welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Bruz, Bruz sintetike, Nuggets, ngjyrë platin praruar, asnjë, i kuq, 31x47x6mm, : 4x5mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130506144747
  • Size:31x47x6mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 4X5 MM
  • Pesha: 300.00 G
  • Formë: Nuggets
  • Ngjyrë: i kuq
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.