welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Varëse Bruz, Bruz Natyrore, 37x40x33.70mm, : 6.5x4mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120827180904
  • Size:37x40x33.70mm
  • Blera:335 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Discount:9%
  • Çmimi:US$ 15.61  US$ 14.21/Qese

Product Details

  • Vrima: 6.5X4 MM
  • Pesha: 531.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.