welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Bruz, Bruz lyera, Zemër, e gjelbër, 37x32x5mm, : 6mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120806133821
  • Size:37x32x5mm
  • Blera:331 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10/Qese
  • Çmimi:US$ 14.64 /Qese

Product Details

  • Vrima: 6 MM
  • Pesha: 143.00 G
  • Formë: Zemër
  • Ngjyrë: e gjelbër

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.