welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bruz Beads, Bruz Natyrore, Rondelle, i lyer, asnjë, vjollcë, 10x3mm, : 1mm, :15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, 128pcs/strand, Shumë

 • No Item:130523172916
 • Size:10x3mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 19.21 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 15.5Inç
 • Pesha: 742.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: vjollcë
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.