welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bruz Beads, Bruz sintetike, Rondelle, i lyer, asnjë, blu të errët, 8x3mm, : 1mm, :16Inç, 20Fillesat/Shumë, 127pcs/strand, Shumë

 • No Item:130523172204
 • Size:8x3mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.93 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: 16Inç
 • Pesha: 840.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: blu të errët
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.