welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bruz Beads, Bruz Mozaiku, Round, sintetik, asnjë, asnjë, 6mm, : 0.8mm, : 14Inç, 68PC/Fije floku, 14Inç,

 • No Item:130513163532
 • Size:6mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 68PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 0.66 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: përafërsisht 14Inç
 • Pesha: 13.40 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: sintetik

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.