welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bruz Beads, Bruz Mozaiku, Round Flat, sintetik, asnjë, e gjelbër, 23x5mm, : 4mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:130510104431
 • Size:23x5mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4 MM
 • Pesha: 80.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: e gjelbër
 • Vepra artizanale: sintetik

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.