welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bruz Beads, Bruz sintetike, Round, i verdhë, 10mm, : 1.5mm, :15.7Inç, 41PC/Fije floku, 15.7Inç,

 • No Item:121106194143
 • Size:10mm
 • Blera:734 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 41PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 0.37 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: përafërsisht 15.7Inç
 • Pesha: 52.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: i verdhë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.