welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri Diamant i rremë, Tub, asnjë, me diamant i rremë, Kristal, 32.50x15mm, : 6mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:120829230258
 • Size:32.50x15mm
 • Blera:401 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Çmimi:US$ 10.74 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6 MM
 • Pesha: 100.00 G
 • Formë: Tub
 • Ngjyrë: Kristal
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.