welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
30%

Transparent Glass Beads Seed, Seed Glass Beads, i tejdukshëm, kuqe të thellë, 3x3.60mm, : 1mm, Qese

 • No Item:120829143727
 • Size:3x3.60mm
 • Blera:414 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:30%
 • Çmimi:US$ 0.55  US$ 0.39/Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 450.00 G
 • Ngjyrë: kuqe të thellë
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.