welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
50%

Pendants akrilik, Lule, i tejdukshëm, ngjyra të përziera, 58x7mm, : 10mm, 5KG/Shumë, Shumë

 • No Item:121116083739
 • Size:58x7mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5KG/Shumë
 • Discount:50%
 • Çmimi:US$ 21.96  US$ 10.98/Shumë

Përshkrim

Approx580 PC / Lot, fotografitë e këtij zëri në faqen tonë të internetit janë vetëm një referencë për të ju them se ata janë në ngjyra të përziera dhe / ose forma të përziera. Megjithatë, ngjyra apo forma marrim nga fabrika mund të ndryshojë në çdo kohë. Vetëm kontaktoni në qoftë se ju na keni kërkesë të veçantë në ngjyrë apo formë dhe ne do të përpiqemi nëse ne mund të merrni ato për ju për të përmbushur kërkesën tuaj.

Product Details

 • Vrima: 10 MM
 • Pesha: 5000.00 G
 • Formë: Lule
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.