welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
50%

Pendants akrilik, Round Flat, i tejdukshëm, ngjyra të përziera, 16x12x7mm, : 4mm, 5KG/Shumë, Shumë

 • No Item:121115154410
 • Size:16x12x7mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5KG/Shumë
 • Discount:50%
 • Çmimi:US$ 21.96  US$ 10.98/Shumë

Përshkrim

Afërsisht 11.360 copë / Loti, ata janë në ngjyra të përziera dhe / ose forma të përziera. Megjithatë, ngjyra apo forma marrim nga fabrika mund të ndryshojë në çdo kohë. Vetëm të na kontaktoni nëse keni kërkesë të veçantë në ngjyrë apo formë dhe ne do të përpiqemi në qoftë se ne mund t'i merrni ato për ju për të përmbushur kërkesën tuaj.

Product Details

 • Vrima: 4 MM
 • Pesha: 5000.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.