welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Pendants akrilik, Kurorë, i tejdukshëm, 31.50x25.80x10mm, : 4mm, 165PC/Qese, Qese

 • No Item:120905171441
 • Size:31.50x25.80x10mm
 • Blera:314 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 165PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 3.08  US$ 2.62/Qese

Product Details

 • Vrima: 4 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Kurorë
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.