welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Cabochons akrilik, Monedhë, i tejdukshëm, 21x4.50mm, 555PC/Qese, Qese

  • No Item:120905170057
  • Size:21x4.50mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 555PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 3.08  US$ 2.62/Qese

Product Details

  • Pesha: 500.00 G
  • Formë: Monedhë
  • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.